وصيت نامه شهيد مهدي طميميان

مجموعه: شهید مهدی طمیمیان

بِسمِ رَبِّ الشُّهَداءِ وَالصِّدّیقین
کُلُّ نَفسٍ ذائِقَه المَوت
سلام بر امام امت و امت امام و شهیدان گلگون کفن و سلام بر مادر و پدر و برادران و خواهر و فامیلان عزیز(البته آنان که حزب اللهی و انقلابی هستند) و همیشه دعا برای سلامتی و ظهور هر چه زودتر به امید خدا حضرت مهدی(عج)
از مادر و پدر عزیزم عذر می‌خواهم که آنها را اذیت کردم. مادرم مرا حلال کن. پدرم مرا حلال کنید والله دعای شما که ما را به بهشت یا نه بهتر است بگویم حضرت رسول(ص) را در مورد ما خوشحال می‌کند و ما را از آتش می‌رهاند. و وقتی حضرت رسول(ص) از ما راضی شد خداوند سبحان از ما راضی است.
مادرم، پدرم، ای عزیزانم والله من از روی آن همه ایثار و گذشت امام حسین(ع) و این جوانان و امام امت این نائب بر حق حضرت مهدی(عج) خجالت می‌کشم و الان در هنگام نوشتن این وصیت‌نامه از خجالت اینها و از ترس اینکه شما از من راضی نباشید و در مقابل حضرت رسول(ص) و خداوند سبحان خجولم و اشک می‌ریزم. تمنا دارم که هیچکس در شهادت من خودش را نزند. همیشه دوست داشتم زن‌ها و مردها در بهشت شهدا به هم برخورد نکنند. در تشییع جنازه من نیز مواظب باشید اینطور نشود. التماس می‌کنم اینطور نشود.
از برادران حزب‌اللهی شهرک می‌خواهم که مسجد را بسازند و از برادر آهنگران می‌خواهم که در شهادت من نوحه‌خوانی کند. برادران و خواهرانم ما عزادار نمی‌خواهیم بلکه رهرو می‌خواهیم، می‌خواهیم کسانی باشید که راه ما را که همان راه انبیاست ان‌شاءالله بروید.
مادرم مرا ببخش، پدرم مرا ببخش. بهنام جان تو بهترین پسر دنیایی، بهروز جان تو هم همینطور، بهناز جان امیدوارم شما یکی از بهترین شاگردان حضرت زهرا(س) باشید. سعی کنید عَلَمی را که ما برداشتیم به دوش بکشید و تا انقلاب حضرت مهدی(عج) حتی به بچه‌هایتان هم گرفتن این را به دوش یاد بدهید. برای سلامتی امام دعای بسیار کنید.
پسرت مهدی طمیمیان

Tags: وصایا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رمزینه یادمان

Qr Code

رمزینه این صفحه

Qr Code